Spotkanie Noworoczne Powiatu Grodziskiego

Doroczne podsumowanie minionego roku, połączone z życzeniami noworocznymi odbyło się w Grodziskiej Hali Sportowej 6 lutego 2015 roku. W spotkaniu uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele wojewódzkich i lokalnych władz samorządowych, przedstawiciele firm oraz organizacji, reprezentujących różne środowiska z terenu powiatu.

Wszystkich zgromadzonych w Hali powitał starosta grodziski Mariusz Zgaiński, który w kilku słowach przybliżył gościom wydarzenia i przedsięwzięcia, które były udziałem samorządu powiatowego w minionym roku, a także nakreślił wyzwania, jakie czekają władze w bieżącym roku.

Następnie, spośród obecnych na spotkaniu gości, głos zabrali: Zofia Szalczyk – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak, Poseł na Sejm RP Killion Munyama oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Paszyk.

Na scenie w wyjątkowym koncercie zaprezentowała się formacja Dr Blues & SOUL RE VISION. Lider grupy – Krzysztof Rybarczyk jest pierwszym i jedynym wykonawcą z Polski przyjętym do grona amerykańskiej galerii sław bluesa – BLUES HALL OF FAME.