Gala Jubileuszowa 25-lecia działalności MARO

28 czerwca w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu Fabryka Mebli Biurowych MARO świętowała 25-lecie działalności firmy. W myśl hasła przewodniego Fabryki uroczystości pokazała, że najważniejsi są ludzie, który budują siłę każdej organizacji. Wśród przybyłych gości znaleźli się pracownicy, kontrahenci, a także znane osobistości Wielkopolski.

Uroczystość rozpoczęła Gala Jubileuszowa, podczas której w dowód uznania za wieloletnią współpracę zasłużonych dla Fabryki uhonorowano Maroniuszem, rzeźbą autorstwa znanego poznańskiego artysty Roberta Sobocińskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się pracownicy firmy, krajowi i zagraniczni dystrybutorzy oraz dostawcy surowców i usług. Galę uświetniły występy uczennic Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej Lipczyńskiej z Poznania oraz akordeonistów z zespołu Il Silenzio Quintet.

Podczas Jubileuszu 25-lecia Fabryka również została nagrodzona. Za wybitne osiągnięcia i wkład
w rozwój pracy organicznej Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego uhonorowało MARO srebrnym medalem „LABOR OMNIA VINCIT ” oraz Statuetką im. Hipolita Cegielskiego. Fabryce został również przyznany Certyfikat Konsumencki „Najlepsze w Polsce” – za wysoką jakość produkowanych mebli biurowych, w szczególności za system gabinetowy ARIO. Są to kolejne wyróżnienia, które potwierdzają, że MARO to synonim innowacyjności i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Część oficjalną Jubileuszu zakończyła artystyczna niespodzianka w wykonaniu Prezesów MARO – Marka i Romana Błaszaków, którzy wraz z rodzinami wystąpili w przeróbce piosenki „Zuppa Romana” zespołu Schrott nach 8. Wystąpienie zyskało dużą sympatię gości, których następnie zaproszono na bankiet z muzyką na żywo w wykonaniu Marcina Czerniaka.